Waarom niet vandaag?

Bier- & Eetcafé

Gezellig eten & Drinken doe je bij Pelle’s in Deurningen! #waaromnietvandaag

IJs- & Chocoladelokaal

Ambachtelijke huisgemaakte bonbons en meer..

Brouwlokaal

Huisgebrouwen speciaalbier uit Deurningen. Ontdek onze microbrouwerij.

Geef Pelle's cadeau

Voor de jubilaris of jarige een cadeau om je vingers bij af te likken!

eten bij pelle's

menukaarten

feest!

Vier het leven

Vier het leven, omdat er altijd wel een reden voor een feest is! Binnenkort jarig, een jubileum in zicht, ben je ten huwelijk gevraagd of juist een zakelijke bijeenkomst? Voor elke gelegenheid hebben we een geschikte ruimte. Neem vooral contact op, we helpen je graag om er een onvergetelijke dag van te maken! Stel je zelf de vraag: Waarom niet vandaag?! 

Biercafé

Speciaalbier

Je ziet het goed, we hebben 15 speciaalbieren op tap en ruim 80 op fles/blik! Als Bier- & Eetcafé zijn we aangesloten bij de Alliantie van Bier Tapperijen. Dit is een vereniging waar 40 speciaalbiercafé’s zijn aangesloten. Elke maand zetten de ABT cafe’s een brouwerij in het zonnetje: de brouwerij van de maand. Kom jij dit bijzondere bier proeven? Dit kan niet anders dan een gezellige borrelmiddag- of avond worden! #waaromnietvandaag. 

Virtuele rondleiding

Ontdek Pelle's

agenda

Wat te doen bij Pelle's?

Wit&Weizen Festival

Yes! 18 mei staat Pelle's Wit&Weizen Festival weer op de agenda. Een heerlijke dag waar je 10 verschillende soorten Witbier en Weizen kunt proeven van de tap onder het genot van muziek, zon en gezelligheid!

Reserveren niet nodig

18 mei
12:00
tot 20:00
Wit & Weizen Festival

Wit&Weizen Wandelquiz

Tijdens het Wit&Weizen Festival gaan we wandelen én quizzen! De bekende Weizen wandeling, maar dan in een nieuw jasje! Een gezellige pubquiz in de buitenlucht. Onderweg zijn er uiteraard 4 stops met bier & bites.

18 mei
12:00
Wit&Weizen Festival
35

Weizen 0.0% Wielertocht

Zondag 18 mei trappen we het Wit&Weizen Festival letterlijk en figuurlijk af met de Weizen 0.0% Wielertocht! Een fantastische wielrentocht van 85 of 135 kilometer voor het goede doel: Stichting Goal!

18 mei
08:00
Wit&Weizen Festival
15

Instagram

Volg jij ons al?

wit&weizen Festival

Weizenliefhebbers opgelet: 18 mei is het Wit&Weizen Festival bij Pelle's! Met nieuw dit jaar: de Wit&Weizen Wandelquiz.